1. Makhmedov Nazim (Karakol, KGZ)
2. Salemov Erzhan (Shymkent, KAZ)
3-4. Dzhetpispaev Sergey (Astana, KAZ)
3-4. Kapezov Duman (Astana, KAZ)
1. Jetpisbai Jasulan (Almaty oblysy, KAZ)
2. Abdrahim Qarshyga (Atyrau, KAZ)
3-4. Sansyzbayev Daryn (Oskemen, KAZ)
3-4. Kuantkan Temirlan (Astana, KAZ)
1. Abdulaev SHervani (Taraz, KAZ)
2. Makhmedov Syimyk (Karakol, KGZ)
3-4. Bisekenov Aknazar (Aktobe, KAZ)
3-4. Gabdulkarimov Aidos (Oral, KAZ)
1. Sinyak Danil (Saran', KAZ)
2. Sartbaev Maral (Aktobe, KAZ)
3-4. Satybaldiev Askat (Astana, KAZ)
3-4. Muhametkarim Ali (Astana, KAZ)
1. Hodjaev Dilshod (Shymkent, KAZ)
2. Leonenko Il'ya (Ekaterinburg, RUS)
3-4. Rovshanov Asylbek (Pavlodar, KAZ)
3-4. Hairjan Sungat (Astana, KAZ)
1. Achikeev Iskander (Astana, KAZ)
2. Slyamov Darhan (Astana, KAZ)
3. Kusaiynov Dauren (Astana, KAZ)
3. Kairbekov Serik (Astana, KAZ)
1. Kusainov Ramazan (Kostanay, KAZ)
2. Li Konstantin (Bishkek, KGZ)
3-4. Polchik lshan (Aksai, KAZ)
3-4. Baubekov Arman (Temirtau, KAZ)
1. Aitmoldin Arystan (Astana, KAZ)
2. Simachenko Vadim (Aksai, KAZ)
3. Bagdasaryan Genrih (Aktau, KAZ)
3. Satkangulov Bulat (Rudnyi, KAZ)
1. Samat Emirkhan (Astana, KAZ)
2. Kaiyrzhan Ersultan (Kazalinsk, KAZ)
3-4. Saparbek Diyaz (Astana, KAZ)
3-4. Molhan Temirhan (Kyzylorda, KAZ)
1. Jamaliden Ali (Atyrau, KAZ)
2. Jaltyrov Timurlan (Temirtau, KAZ)
3-4. Mengayr Azamat (Oral, KAZ)
3-4. Batyrkhanov Nurislam (Bishkek, KGZ)
1. Kenzhebay Daryn (Almaty oblysy, KAZ)
2. Quanysh Isa (Temirtau, KAZ)
3-4. Baizhigit Alibi (Kyzylorda, KAZ)
3-4. Kantarbaev Alibek (Astana, KAZ)
1. Panahov Anzor (Kokshetau, KAZ)
2. Jaksybaev Rahat (Aktobe, KAZ)
3-4. Magzum Imran (Pavlodar, KAZ)
3-4. Hairliev Alihan (Aktobe, KAZ)
1. Ahmetzhan Erasyl (Astana, KAZ)
2. Strijeletskii Egor (Astana, KAZ)
3-4. Aizakov Tamerlan (Aktobe, KAZ)
3-4. Kustanov Djamal (Aktobe, KAZ)
1. Sallok Maksim (Saran', KAZ)
2. Ruslanbekov Sultan (Bishkek, KGZ)
3-4. Orazalin Sanjar (Astana, KAZ)
3-4. Uskenbaev Almansur (Astana, KAZ)
1. Rubchenko Ilya (Saran', KAZ)
2. Serikbaev Nurdaulet (Astana, KAZ)
3-4. Duishenkul Er-Saiin (Shahtinsk, KAZ)
3-4. Atroschenko Evgenii (Kostanay, KAZ)
1. Mehraliev Magomed (Satpaev, KAZ)
2. Espaev Dias (Aktobe, KAZ)
3. Orazaly Erlihan (Zhanaozen, KAZ)
1. Katanbaev Timur (Temirtau, KAZ)
2. Isatai Dias (Aktobe, KAZ)
3. Kuatbaiuly Nurislam (Zhanaozen, KAZ)
1. Baltabai Adaibek (Zhanaozen, KAZ)
2. Tursyn Nurislam (Kyzylorda, KAZ)
3. Abat Aitmuhanbet (Oral, KAZ)
1. Qairken Amir (Ekibastuz, KAZ)
2. Barjaksy Aibat (Kokshetau, KAZ)
3. Bekzat Esbolai (Atyrau, KAZ)
3. Jenisuly Eraly (Oral, KAZ)
1. Temirbaev Islam (Astana, KAZ)
2. Ersaiynov Dastan (Akkol, KAZ)
3. Quralbai Asar (Zhanaozen, KAZ)
3. Zhaparkanov Erlan (Bishkek, KGZ)
1. Kopytov Sergei (Kokshetau, KAZ)
2. Ualikhan Aldiyar (Almaty, KAZ)
3. Bakybay Tamerlan (Pavlodar, KAZ)
3. Balgujin CHingizhan (Kokshetau, KAZ)
1. Talgatov Adiljan (Temirtau, KAZ)
2. Jantemirov Mansur (Astana, KAZ)
3. Muhambet Ali (Ekibastuz, KAZ)
3. Kurbanov Darvin (Moskva, RUS)
1. Sagindyk CHingiz (Aktobe, KAZ)
2. Batyrbek Abdulla (Astana, KAZ)
3. Navol'skiy Mikhail (Kokshetau, KAZ)
3. Sagindykov Amirhan (Aktobe, KAZ)
1. Ryazantsev Ignat (Saran', KAZ)
2. Sad'biy Seiilhan (Astana, KAZ)
3. Omarov Adam (Moskva, RUS)
3. Sakimov Alisher (Almaty oblysy, KAZ)
1. Omarbai Kumarhan (Astana, KAZ)
2. Eltai Aldiyar (Oral, KAZ)
3. Amantai Aituar (Pavlodar, KAZ)
3. Kosmanov Nurasyl (Karagandy, KAZ)
1. Imanmagzam Ali (Astana, KAZ)
2. Idrisov Shakhmir (Esil, KAZ)
1. Mirzakhudjaev Abubakr (Tashkent, UZB)
2. Ganiuli Mukhammedali (Taraz, KAZ)
3. Musin Amir (Pavlodar, KAZ)
3. Abat Almerek (Oral, KAZ)
1. Botash Aset (Kazalinsk, KAZ)
2. Qurmangali Ali (Astana, KAZ)
3. Serik Ismail (Almaty, KAZ)
3. Ismail Nurym (Atyrau, KAZ)
1. Aksunkar Ali (Karagandy, KAZ)
2. Abaev Asanali (Karagandy, KAZ)
3. Kenzhebai Aisultan (Almaty oblysy, KAZ)
3. Kuvatov Isroil (Satpaev, KAZ)
1. Gurev Artur (Astana, KAZ)
2. Fateev Stanislav (Shahtinsk, KAZ)
3. Isaev Aleksandr (Temirtau, KAZ)
3. Imatov Islomjan (Satpaev, KAZ)
1. Aliev Rahman (Satpaev, KAZ)
2. Hairhan Samir (Astana, KAZ)
3-4. Jumajan Gabdulla (Astana, KAZ)
3-4. Aizahmetov Alim (Astana, KAZ)
1. Nikitin Sultan (Astana, KAZ)
2. Djaparov Daniial (Astana, KAZ)
3-4. Nagashybai Nurtas (Temirtau, KAZ)
3-4. Usmanov Magomed-Salah (Temirtau, KAZ)
1. Nurkeldi Qaiyrbek (Oskemen, KAZ)
2. Aidynuly Islam (Oskemen, KAZ)
3. Kamalbekuly Said (Taldykorgan, KAZ)
3. Dulat Damir (Astana, KAZ)
1. Tsitskiyev Zelimkhan (Astana, KAZ)
2. Baidel Denis (Aksu, KAZ)
3. Qartbai Almaz (Zhanaozen, KAZ)
1. Hromets Bogdan (Esil, KAZ)
2. Daniyalov Rustam (Pavlodar, KAZ)
3. Birzhan Ermek (Pavlodar, KAZ)
1. Brimjanov Idris (Esil, KAZ)
2. Semenov Ilya (Kokshetau, KAZ)
3. Qonyrtai Aidyn (Zhanaozen, KAZ)
4. Uskenbaev Abdulmalik (Astana, KAZ)
1. Sinelnikova Yelizaveta (Kokshetau, KAZ)
2. Bondarenko Ekaterina (Temirtau, KAZ)
3. Elubaeva Ayaulym (Astana, KAZ)
3. Kalykova Sabina (Astana, KAZ)
1. Jurabekova Kristina (Kostanay, KAZ)
2. Jaqsylyqova Ulbolgan (Kandyagash, KAZ)
3. Bekmurzina Tomiris (Astana, KAZ)
3. Alimbai Alina (Taraz, KAZ)
1. Samat Aigul' (Astana, KAZ)
2. Jurabekova Dina (Astana, KAZ)
1. Kulyntai Fariza (Astana, KAZ)
2. Nurmagambetova Dilnaz (Shahtinsk, KAZ)
3. Kusainova Janelya (Saran', KAZ)
3. Bolatova Zamira (Kostanay, KAZ)
1. Erlanova Erkejan (Kostanay, KAZ)
2. Uzbekova SHynar (Astana, KAZ)
3. Ashykbaj Dilnaz (Kyzylorda, KAZ)
1. Bulanbayeva Damira (Oskemen, KAZ)
2. Telmanova Nazerke (Oral, KAZ)
1. Sagyndyk Perizat (Oral, KAZ)
2. Raudcep Ella (Temirtau, KAZ)
1. Lelikova Mariya (Saran', KAZ)
2. Murtieva Sofiya (Temirtau, KAZ)
1. Dudko Viktoriya (Astana, KAZ)
2. Maksatbek Akniet (Kazalinsk, KAZ)
1. SHkuropat Varvara (Shahtinsk, KAZ)
2. Abdigazy Raushan (Kyzylorda, KAZ)
1. Almatbaeva Arujan (Kazalinsk, KAZ)
2. Akbayan Jarmahan (Kyzylorda, KAZ)
1. Ilenkina Karina (Esil, KAZ)
2. Kunayeva Hadisha (Ekibastuz, KAZ)
1. SHyngazy Nurai (Taraz, KAZ)
2. Ruslankyzy Aikunim (Kyzylorda, KAZ)
3. Dudko Margarita (Astana, KAZ)
3. TSoy Anelya (Astana, KAZ)
1. Suleyman Aidana (Pavlodar, KAZ)
2. Kabieva Sabina (Temirtau, KAZ)
3. Qanat Gulim (Oral, KAZ)
1. Dzhetpispaeva Diana (Astana, KAZ)
2. Zueva Polina (Esil, KAZ)
3-4. Krasnoluckaya Anastasiya (Pavlodar, KAZ)
3-4. Batura Aliana (Temirtau, KAZ)
1. Abatbek Inju (Kyzylorda, KAZ)
2. Musaeva Elita (Shahtinsk, KAZ)
1. Bek Sof'ya (Ekaterinburg, RUS)
2. Umerzakova Anlia (Aksu, KAZ)
3. Mahmet Sofiya (Astana, KAZ)
3. Kunaeva Salsabil (Ekibastuz, KAZ)
1. Mehdieva Djamilya (Astana, KAZ)
2. Bekmurzina Dariya (Esil, KAZ)
3. Sarsen Ayana (Kyzylorda, KAZ)
1. Quanysh Asyl (Astana, KAZ)
2. Zhumadeldinova Alima (Astana, KAZ)
3. Myrzabaeva Adina (Kyzylorda, KAZ)
3. Kozina Anastasiya (Temirtau, KAZ)
1. Ospan Mar'yam (Astana, KAZ)
2. Pravdina Alina (Saran', KAZ)
3. Auparova Dilyaram (Astana, KAZ)
3. Oralbai Jasmin (Kyzylorda, KAZ)
1. Isa Ayana (Taraz, KAZ)
2. Alimbai Ayana (Taraz, KAZ)
3. Jusupbekova Janel (Kyzylorda, KAZ)
3. Jandos Saida (Astana, KAZ)
1. Dzhetpispaev Sergey (Astana, KAZ)
2. Makhmedov Nazim (Karakol, KGZ)
3-4. Nuratdinov Dulat (Almaty oblysy, KAZ)
3-4. Kapezov Duman (Astana, KAZ)
1. Jetpisbai Jasulan (Almaty oblysy, KAZ)
2. Kuantkan Temirlan (Astana, KAZ)
3-4. Kabdolov Armat (Oral, KAZ)
3-4. Abdrahim Qarshyga (Atyrau, KAZ)
1. Kim Vladislav (Astana, KAZ)
2. Ahmetjanov Alihan (Astana, KAZ)
3-4. Madyhanov Ruslanhan (Atyrau, KAZ)
3-4. Bisekenov Aknazar (Aktobe, KAZ)
1. Sartbaev Maral (Aktobe, KAZ)
2. Bibuev Muslim (Aktau, KAZ)
3-4. Taibupenov Zhanat (Pavlodar, KAZ)
3-4. Sayatov Nursultan (Astana, KAZ)
1. Zhetibaev Sarsen (Pavlodar, KAZ)
2. Leonenko Il'ya (Ekaterinburg, RUS)
3. Reshetiyk Dmitrii (Pavlodar, KAZ)
3. Kojushko Nikolai (Kokshetau, KAZ)
1. Achikeev Iskander (Astana, KAZ)
2. Grishkov Pavel (Kokshetau, KAZ)
3-4. Saltan Adil (Astana, KAZ)
3-4. Tolendy Maksat (Kostanay, KAZ)
1. Li Konstantin (Bishkek, KGZ)
2. Kikimov Maxat (Astana, KAZ)
3-4. Mirkhakimov Farrukh (Taraz, KAZ)
3-4. Kusainov Ramazan (Kostanay, KAZ)
1. Aitmoldin Arystan (Astana, KAZ)
2. Myrzatai Ramazan (Astana, KAZ)
3. Toktonaly Khanbolot (Bishkek, KGZ)
1. Samat Emirkhan (Astana, KAZ)
2. Kaiyrzhan Ersultan (Kazalinsk, KAZ)
3-4. Saparbek Diyaz (Astana, KAZ)
3-4. Molhan Temirhan (Kyzylorda, KAZ)
1. Jamaliden Ali (Atyrau, KAZ)
2. Kanatuly Ahmad (Astana, KAZ)
3-4. Mengayr Azamat (Oral, KAZ)
3-4. Nabokin Nikita (Karagandy, KAZ)
1. Kenjebai Daryn (Almaty oblysy, KAZ)
2. Kunaev Ismail (Ekibastuz, KAZ)
3-4. Baizhigit Alibi (Kyzylorda, KAZ)
3-4. Kabyshev Danial (Kyzylorda, KAZ)
1. Panahov Anzor (Kokshetau, KAZ)
2. Magzum Imran (Pavlodar, KAZ)
3-4. Jylkaidarov Diyas (Astana, KAZ)
3-4. Jaksybaev Rahat (Aktobe, KAZ)
1. Ahmetzhan Erasyl (Astana, KAZ)
2. Iandiev Ahmed (Kokshetau, KAZ)
3-4. Tochkin Maksim (Aktobe, KAZ)
3-4. Yntyzarbek Nursultan (Taraz, KAZ)
1. Turuspekov Nurasyl (Astana, KAZ)
2. Ruslanbekov Sultan (Bishkek, KGZ)
3-4. Zavoloko Vladimir (Esil, KAZ)
3-4. Janabaev Mansur (Ekibastuz, KAZ)
1. Ruzahunov Djamal' (Astana, KAZ)
2. Imanverdiyev Suleyman (Astana, KAZ)
3. Murat Tamerlan (Pavlodar, KAZ)
3. Serikbaev Nurdaulet (Astana, KAZ)
1. Mehraliev Magomed (Satpaev, KAZ)
2. Espaev Dias (Aktobe, KAZ)
3. Orazaly Erlihan (Zhanaozen, KAZ)
1. Isatai Dias (Aktobe, KAZ)
2. Kuatbaiuly Nurislam (Zhanaozen, KAZ)
1. Baltabai Adaibek (Zhanaozen, KAZ)
2. Abat Aitmuhanbet (Oral, KAZ)
3. Tursyn Nurislam (Kyzylorda, KAZ)
1. Baltagazy Iliyas (Karagandy, KAZ)
2. Qairken Amir (Ekibastuz, KAZ)
3. Barjaksy Aibat (Kokshetau, KAZ)
3. Jenisuly Eraly (Oral, KAZ)
1. Jaksylykov Ali (Aktobe, KAZ)
2. Temirbaev Islam (Astana, KAZ)
3. Jaksybai Azamat (Karagandy, KAZ)
3. Andrievskii Daniil (Karagandy, KAZ)
1. Ualikhan Aldiyar (Almaty, KAZ)
2. Kopytov Sergei (Kokshetau, KAZ)
3. Sayat Alijan (Taldykorgan, KAZ)
3. Balgujin CHingizhan (Kokshetau, KAZ)
1. Kenjetaev Ismail (Astana, KAZ)
2. Jantemirov Mansur (Astana, KAZ)
3. Muhambet Ali (Ekibastuz, KAZ)
3. Isaev Aziz (Kokshetau, KAZ)
1. Batyrbek Abdulla (Astana, KAZ)
2. Sagindyk CHingiz (Aktobe, KAZ)
3. Nurumbaev Nadir (Pavlodar, KAZ)
3. Bekarys Sapar (Atyrau, KAZ)
1. Sakimov Alisher (Taldykorgan, KAZ)
2. Karimov Aldiyar (Astana, KAZ)
3. Sad'biy Seiilhan (Astana, KAZ)
3. Tanatar Altair (Astana, KAZ)
1. Omarbai Kumarhan (Astana, KAZ)
2. Ospanov Ermek (Astana, KAZ)
3. Kosmanov Nurasyl (Karagandy, KAZ)
3. Berikkali Nurkhan (Oral, KAZ)
1. Imanmagzam Ali (Astana, KAZ)
2. Zabud'ko Artem (Kokshetau, KAZ)
3. Abdigali Jasulan (Shymkent, KAZ)
3. Darhan Nurdaulet (Shymkent, KAZ)
1. Mirzakhudjaev Abubakr (Tashkent, UZB)
2. Ganiuli Mukhammedali (Taraz, KAZ)
3-4. Sorokin Artem (Kokshetau, KAZ)
3-4. Abat Almerek (Oral, KAZ)
1. Qurmangali Ali (Astana, KAZ)
2. Botash Aset (Kazalinsk, KAZ)
3. Kaiyrjan Janai (Kyzylorda, KAZ)
3. Manatuly Jan (Almaty oblysy, KAZ)
1. Kenzhebai Aisultan (Almaty oblysy, KAZ)
2. Ablyukat SHyngys (Almaty, KAZ)
3. Baktiyarov Abdulrashid (Pavlodar, KAZ)
3. Shkuropat Ioann (Shahtinsk, KAZ)
1. Isaev Aleksandr (Temirtau, KAZ)
2. Gurev Artur (Astana, KAZ)
3-4. Tastai Damir (Zhanaozen, KAZ)
3-4. Kamaletdinov Ruslan (Ekaterinburg, RUS)
1. Aizahmetov Alim (Astana, KAZ)
2. Hairhan Samir (Astana, KAZ)
3. Omirtai Nurasyl (Astana, KAZ)
3. Aliev Rahman (Satpaev, KAZ)
1. Djaparov Daniial (Astana, KAZ)
2. Nagashybai Nurtas (Temirtau, KAZ)
3-4. Zhandarbek Ilshat (Zhanaozen, KAZ)
3-4. Nikitin Sultan (Astana, KAZ)
1. Nurkeldi Qaiyrbek (Oskemen, KAZ)
2. Sarsenov Alihan (Kokshetau, KAZ)
3. Darhan Erlihan (Zhanaozen, KAZ)
3. Kamalbekuly Said (Taldykorgan, KAZ)
1. Hromets Bogdan (Esil, KAZ)
2. Birzhan Ermek (Pavlodar, KAZ)
3. Qartbai Almaz (Zhanaozen, KAZ)
3. Baidel Denis (Aksu, KAZ)
1. Brimjanov Idris (Esil, KAZ)
2. Semenov Ilya (Kokshetau, KAZ)
3. Daniyalov Rustam (Pavlodar, KAZ)
3. Qonyrtai Aidyn (Zhanaozen, KAZ)
1. Sinelnikova Yelizaveta (Kokshetau, KAZ)
2. Kalykova Sabina (Astana, KAZ)
1. Jurabekova Kristina (Kostanay, KAZ)
2. Askarova Sezim (Bishkek, KGZ)
3. Jaqsylyqova Ulbolgan (Kandyagash, KAZ)
3. Alimbai Alina (Taraz, KAZ)
1. Jurabekova Dina (Astana, KAZ)
2. Samat Aigul' (Astana, KAZ)
3. Zekenova Meruert (Astana, KAZ)
1. Kulyntai Fariza (Astana, KAZ)
2. Nurmagambetova Dilnaz (Shahtinsk, KAZ)
3. Bolatova Zamira (Kostanay, KAZ)
4. Majitkyzy Albina (Zhanaozen, KAZ)
1. Uzbekova SHynar (Astana, KAZ)
2. Erlanova Erkejan (Kostanay, KAZ)
3. Ashykbaj Dilnaz (Kyzylorda, KAZ)
1. Satybaldieva Meruert (Astana, KAZ)
2. Bulanbayeva Damira (Oskemen, KAZ)
3. Telmanova Nazerke (Oral, KAZ)
1. Sagyndyk Perizat (Oral, KAZ)
1. Dudko Viktoriya (Astana, KAZ)
2. Bezrukova Aneliya (Astana, KAZ)
3. Maksatbek Akniet (Kazalinsk, KAZ)
4. Ruslaanbekova Nuraiym (Bishkek, KGZ)
1. Ushurova Adelya (Astana, KAZ)
2. SHkuropat Varvara (Shahtinsk, KAZ)
3. Abdigazy Raushan (Kyzylorda, KAZ)
1. Ilenkina Karina (Esil, KAZ)
2. Almatbaeva Arujan (Kazalinsk, KAZ)
3. Akbayan Jarmahan (Kyzylorda, KAZ)
3. Kunayeva Hadisha (Ekibastuz, KAZ)
1. TSoy Anelya (Astana, KAZ)
2. SHyngazy Nurai (Taraz, KAZ)
3. Yskak Umit (Kazalinsk, KAZ)
3. Ruslankyzy Aikunim (Kyzylorda, KAZ)
1. Esmagambetova Dilyara (Karagandy, KAZ)
2. Suleyman Aidana (Pavlodar, KAZ)
3-4. Tanirbergen Medina (Taldykorgan, KAZ)
3-4. Urbisinova Dilyara (Karagandy, KAZ)
1. Dzhetpispaeva Diana (Astana, KAZ)
2. Zueva Polina (Esil, KAZ)
3. Krasnoluckaya Anastasiya (Pavlodar, KAZ)
3. Kairat Jasmin (Astana, KAZ)
1. Akpar Inkar (Astana, KAZ)
2. Abatbek Inju (Kyzylorda, KAZ)
1. Kaken Sunita (Astana, KAZ)
2. Bek Sof'ya (Ekaterinburg, RUS)
3-4. Jadyrasynkyzy Asel (Kyzylorda, KAZ)
3-4. Umerzakova Anlia (Aksu, KAZ)
1. Mehdieva Djamilya (Astana, KAZ)
2. Darbaeva Nargiz (Pavlodar, KAZ)
3. Bekmurzina Dariya (Esil, KAZ)
3. Sarsen Ayana (Kyzylorda, KAZ)
1. Zhumadeldinova Alima (Astana, KAZ)
2. Kozina Anastasiya (Temirtau, KAZ)
3. Myrzabaeva Adina (Kyzylorda, KAZ)
3. Kadyrova Alua (Astana, KAZ)
1. Ospan Mar'yam (Astana, KAZ)
2. Auparova Dilyaram (Astana, KAZ)
3. Kairly Aruzhan (Pavlodar, KAZ)
3. Oralbai Jasmin (Kyzylorda, KAZ)
1. Alimbai Ayana (Taraz, KAZ)
2. Jusupbekova Janel (Kyzylorda, KAZ)
1. Abdusalomov Abubakr (Tashkent, UZB)
2. Nietov Farhat (Atyrau, KAZ)
3-4. Uran uulu Aktan (Bishkek, KGZ)
3-4. Azizbek uulu Erkanat (Bishkek, KGZ)
1. Tursunov Aktan (Karakol, KGZ)
2. Lebedev Nikita (Kokshetau, KAZ)
3-4. Orynbai Ernat (Temirtau, KAZ)
3-4. Muratbek uulu Toktosun (Bishkek, KGZ)
1. Bolatbek Batyrhan (Astana, KAZ)
2. Ermamatov Mirlan (Bishkek, KGZ)
3-4. Saparov Kuanysh (Saran', KAZ)
3-4. Rahymjanov Temirlan (Oral, KAZ)
1. Tengibaev Abylaikhan (Astana, KAZ)
2. Nuridinuly Musa (Astana, KAZ)
3-4. Abdukarimov Berikjan (Astana, KAZ)
3-4. Berdibekov Erjan (Astana, KAZ)
1. Haciev Hamzat (Astana, KAZ)
2. Kurkayev Rostom (Astana, KAZ)
3-4. Azykeev Kairat (Oral, KAZ)
3-4. Jolshybai Edilbai (Astana, KAZ)
1. Dautov Ruslan (Astana, KAZ)
2. Bekmaganbetov Duman (Zhezkazgan, KAZ)
3. Sharipbekuly Quanysh (Astana, KAZ)
3. Eginbaev Damir (Astana, KAZ)
1. Bilimpazuly Ernar (Atyrau, KAZ)
2. Nesterenko Daniil (Astana, KAZ)
3. Abishev Murat (Pavlodar, KAZ)
4. Metaev Akan (Astana, KAZ)
1. Kuatov Madi (Astana, KAZ)
2. Tasybaev Ernur (Ekibastuz, KAZ)
3. Karbozov Nurdaulet (Kyzylorda, KAZ)
1. Almatov Alijan (Kyzylorda, KAZ)
2. Jetesbi Muhambet (Kazalinsk, KAZ)
3-4. Turganbek Rahymjan (Atyrau, KAZ)
3-4. Almazov Zharas (Aktobe, KAZ)
1. Tursunov Aktan (Karakol, KGZ)
2. Muratbek uulu Toktosun (Bishkek, KGZ)
3-4. Salihov Baurzhan (Atyrau, KAZ)
3-4. Lebedev Nikita (Kokshetau, KAZ)
1. Ermamatov Mirlan (Bishkek, KGZ)
2. Aisin Tahir (Atyrau, KAZ)
3-4. Bekturganov Renat (Kokshetau, KAZ)
3-4. Rahymjanov Temirlan (Oral, KAZ)
1. Abdukarimov Berikzhan (Astana, KAZ)
2. Tengibaev Abylaikhan (Astana, KAZ)
3-4. Berdibekov Erjan (Astana, KAZ)
3-4. Mukanov Berik (Kokshetau, KAZ)
1. Ametaev Baurzhan (Astana, KAZ)
2. Kurmangaliev Arsen (Aktobe, KAZ)
3-4. Azykeev Kairat (Oral, KAZ)
3-4. Altaev Jasulan (Pavlodar, KAZ)
1. Bekmaganbetov Duman (Zhezkazgan, KAZ)
2. Kartabaev Faruh (Astana, KAZ)
3. Novojilov Anatolii (Ekibastuz, KAZ)
3. Muradov lbrus (Kokshetau, KAZ)
1. Rahimbekov Toleu (Astana, KAZ)
2. Tasybaev Ernur (Ekibastuz, KAZ)
3. Bakytzhan Abzal (Astana, KAZ)
4. Karbozov Nurdaulet (Kyzylorda, KAZ)
1. Dosmaganbetov Nurbek (Astana, KAZ)
2. Popov Ilya (Astana, KAZ)
3. Satkangulov Bulat (Rudnyi, KAZ)
3. Kuatov Madi (Astana, KAZ)